Rüyada Zirve Görmek

Rüyada zirve görmek, çok hayırlı ve sevindirici bir rüyadır. Kişinin tüm emellerinin gerçek olması dışında özel hayatı ve iş hayatı için de pek çok yeni fırsatla karşılaşacağını, her türlü problemde sorunsuz bir şekilde sonuç alacağını, ailesinde düzenin daim olacağını bildirir. Geleceğinin de bugünün de huzur dolu geçeceğini, başarılı bir kimse olarak anılacağını, yönetici olarak da herkesin saygısını kazanacak, mutluluk sarhoşu olacak bir durum içinde olunacağını tabir eder. Zirve gören kişiler iş alanlarında herkesin parmakla göstereceği bir duruma ulaşır ve gerçek anlamda zirveye çıkarlar. Zorlukların veya engellerin kişiyi asla yıldırmayacağını ve doğru bildiği yoldan şaşmayacağını da ifade eden rüya, her açıdan mutlu haberlerin ve iyi gelişmelerin alameti olarak yorumlanır.

Rüyada Zirveye Çıktığını Görmek

Öğrenciler için önemli sınavlardan geçmek, iş görüşmelerinde başarılı sonuçlar almak, yen, bir işe girmek veya makam, mevki sahibi olma gibi anlamlara geldiği gibi kişinin maddi ve manevi anlamda yükseleceği bir şans elde edeceğini de bildirir. Duygusal anlamda çok sevilen biri olmanın yanında, eşinden veya sevgilisinden aşırı ilgi göreceğine de tabir edilir. Kişinin mutluluğunun çok uzun süreceğine ve kötü düşüncelerden, nazarlardan, aksiliklerden veya sorunlardan uzak bir hayat süreceğini de bildiren güzel bir rüyadır.

Rüyada Zirveden Düştüğünü Görmek

Aşırı hareketler veya harcamalar nedeni ile kişinin zor günlere hazır olması gerektiğini bildirir. Zaman zaman mutluluk sarhoşluğu ile ya da elindekileri böbürlenerek kullanan kişilerin yaptığı yanlış hareketler neticesinde bir anda başarılı kariyerlerini darmadağın edeceklerini de bildirir.

Rüyada Zirve Görmenin Psikolojik Yorumu

Sürekli çalışan ve tüm hayatını belli bir program dahilinde sürdürmeye çalışan, gözü yükseklerde olan ve zor hedefler koyan kişileri temsil eder. Kişinin kendisini yaptıkları işle ve elde ettiği başarılar ile kanıtlamak isteğinin de ifadesi olan rüya, başarıya duyulan açlığın da simgesidir.

YORUMLAR

YORUM YAZ