Rüyada Tavaf Etmek

Rüyada tavaf etmek, hayra, iyiye, güzele ve doğruya işaret eder. Allah’ın rüya sahibi için her daim hakkında hayırlısını vereceğine, dualarını, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, onu dünyanın nimetleri ve zenginliği ile nasiplendireceğine alamet eder. Bu rüya, ölecek ve kendisinden tamamıyla ümit kesilmiş yatalak bir hastanın iyileşmesine ve ayaklanmasına, çocuk sahibi olmayan kişinin çocuğa kavuşmasına ve mucize gibi gelişmelerin meydana gelmesine alamet eder.

Rüyada Kâbe’yi Tavaf Etmek

Bir kişi eğer rüyasında Kâbe’yi tavaf ettiğini görürse o kişi Allah’ın her türlü lütfu ile karşılaşır ve ona el açıp ettiği tüm duaların da kabul olduğunu görür diye ifade edilir. Ağız tadına, keyfe, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşmaya, işleri yoluna koymaya ve kıskanılır bir hayatın sahibi olmaya rivayet edilir.

Rüyada Beytullahı Tavaf Ettiğini Görmek

Rüyada beytullahı tavaf ettiğini görmek, rüya sahibinin hidayete ereceğine ve hikmete kavuşacağına delalet eder. Kişi, dinde ve ahlakta kendini yetiştirmeyi başaracak, hatalarını tekrarlamamak için savaşacak, hak yolunu hiç bırakmayacak demektir. Maddi ve manevi anlamda iyi şartlar içinde olmaya, şükür ve secde etmeye, beş vakit namaz kılamaya, sadaka, zekât ve fitre vermeye tabir edilir.

Rüyada Tavaf Edenleri Görmek

Rüyada tavaf edenleri görmek, iki şekilde tabir edilir eğer rüya sahibi kişilerin tavafı tamamlamayı başardıklarını görürse bu hayır olarak yorumlanır ve dini anlamda güçlenmeye, güzelleşmeye ve olgunlaşmaya işaret eder. Eğer rüya sahibi tavaf eden kişilerin tavafını tamamlamayı başaramadığını görürse o halde bu da kişinin sünneti terk edeceğine yorulur.

Rüyada Adak Yapmak

Rüyada adak yapmak, düşmanlıkların, kinin ve anlaşmazlıkların son bulacağı, kişilerin uyum ve geçim içinde olacağı, sevgi ve barış ortamının kurulacağı anlamına gelir.

YORUMLAR

YORUM YAZ