Rüyada Karanlık Yol Görmek

Rüyada karanlık yol görmek, iş girişimleri yapmayı düşünenler için şu an çok yanlış bir zaman olduğunu, özellikle bu dönemde kişinin karşısına çıkacak bazı kötü niyetli kimselerin maddi açıdan dolandırıcılık yapmak için fırsat kolladıklarını işaret eder. Yeni tanışılan kişilere karşı daha şüpheci ve mesafeli yaklaşmak gerektiğini, yeni iş tekliflerini hemen kabul etmek yerine, etraflıca araştırmanın ve mevcut işten ne gibi artıları olduğuna bakmanın önemini bildirir. Hayra yorulmayan bu rüya, sağlıkla alakalı bir sorunun gündeme geleceğini, kişinin uzunca zaman hastanede zaman geçirmek zorunda kalacağını bildirir. Sıkıntısı olanların sabretmeleri gerektiğini, amirlerle veya üst rütbeli kişilerle yaşanacak ağız dalaşına, rüya sahibinin başkaldırmasından sonra yaşanacak gerginliklere ve tehlike dolu durumlara delalettir.

Rüyada Karanlık Yolda Tek Başına Yürümek

Mevcut durumun değişmediğini gören rüya sahibinin, kendi başına kararlar alacağını ve hayatında risk olarak gördüğü her şeyle mücadele edeceğine alamettir ancak bu rüya çoğu zaman boşa kürek çekmenin, zaman kaybının da alametidir. Kişinin tüm umutlarını yitirip, kendisini derin bir boşluğa düşmüş hissetmesine, manevi açıdan eksik ve yetersiz kaldığına yorumlanır. Zor anlarda kimseden destek görülmediğine, yapayalnız bir hayat geçirileceğine de tabir edilir.

Rüyada Karanlık Yolda Saldırıya Uğramak

Büyük bir yıkımın, alınacak ağır darbenin, düşmanların verdiği zarardan sonra uzun müddet kendine gelememenin işaretidir. Pek çok uğursuzluğa ve kazaya alamet olan rüya, rüya sahibinin başındaki belalara her gün bir yenisinin ekleneceğine, hayatına çeki düzen vermediği ve İslami kurallara uymadığı takdirde bundan sonrasında da sıkıntılı bir yaşama sahip olacağını bildirir.

Rüyada Karanlık Yol Görmenin Psikolojik Yorumu

Depresyon belirtisi rüyalardan biridir ve kişinin içinde bulunduğu buhranın her geçen gün arttığını, çıkış yolu bulamayan kişinin giderek kendisini öldürmek gibi yanlış düşünceler içine girdiğini bildirir. Hayata karşı isteksizlik içinde olmak, kimseyle görüşmek istememek ve içine kapanık yaşamak şeklinde tabir edilir.

YORUMLAR

YORUM YAZ