Rüyada Masaj Yapmak

Rüyada masaj yapmak, rüyayı gören kişinin, çok zamandır beklediği yeni bir aşka kavuşmasına ve gönül işlerine geri dönüp sosyal hayatında da insanlara bu amaçla yönlendirmeler yapacağına delalet eder.  Aynı zamanda, tatilsiz geçen yıllardan, onca çalışmadan ve çekilen onca sıkıntıdan sonra bedenen ve ruhen dinlenmeye ihtiyaç duyulduğuna işaret eder.

Rüyada Masaj Yaptırmak

Rüyada masaj yaptırdığını görmek, rüya sahibinin, bedenen ve ruhen sağlıklı olmak için spor faaliyetlerine önem vermesi gerektiğine ve bu sayede hem sağlıklı ve sakin hem de aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde güleryüzlü ve yardımsever birisi olacağına yorulur.

Rüyada Ovmak

Rüyada ovmak, işlerin bozulması sebebiyle iş hayatında ve aile hayatında sıkıntılı günler geçirileceğine, iş yerinde çok zarar edileceğine ve maddi ve manevi büyük travmalar yaşanacağına delalet edilir.

Rüyada Sırt Ovmak

Rüyada sırt ovmak, sosyal hayatta istenmeden söylenen bir yalanın giderek büyümesine ve rüyayı gören kişiyi zor durumlara sokup sorunlu zamanlar geçirmesine ve ruhsal sağlığının bozulmasına tabir edilir.

Rüyada Ovalamak

Rüyada ovalamak, iş hayatında bir ortakla iş yapmaya, çok büyük oranda kar elde etmeye ve böylece yeni, iş kollarına giriş yapmaya işarettir. Aynı zamanda, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine ve sıkıntısı ya da sorunu olan insanlara destek olunacağına yorumlanır.

Rüyada Vücudu Yağlamak

Rüyada vücudunu yağlayan kişinin, insanlar tarafından çok tanınan ve sevilen biri olacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşarak insanlara da yardımcı olmaya çalışacağına ve epey yorulacağına delalet edilir.

Rüyada Spor Yapmak

Rüyada spor yapmak, rüyayı gören kişinin, beden sağlığı açısından çok iyi bir durumda olduğuna ve daha iyi ve rahat bir hayat yaşayacağına işarettir.

YORUMLAR

YORUM YAZ