Rüyada Zeytin Çekirdeği Görmek

Rüyada zeytin çekirdeği görmek, ele geçecek güzel fırsatlara ve gelecek kısmetlerin büyüklüğüne işarettir. Çok sayıda zeytin çekirdeği kişinin uzun süreler boyunca bol paraya kavuşacağını ve gönlündeki her şeyi gerçekleştirme fırsatı bulacağını işaret eder. Zor ve sıkıntı dolu günleri artık geride bırakan rüya sahibinin kaderin yüzüne gülmesiyle birlikte psikolojisinin de düzeleceğini, eski somurtkan halinin gidip, yerine daha mutlu, neşeli biri geleceğini tabir eder. Hayır işlemek, sevaba girmek ve İslami olarak da kişinin çektiği elemlerin sonunun geleceğini, bundan sonra hayatında hep iyi insanlarla karşılaşacağını, namaza başlayacağını, ağzından dua düşmeyen, hayırlı bir insan haline geleceğini delalet eder.

Rüyada Siyah Zeytin Çekirdeği Görmek

Bir ömür boyu mutluluk ve sevgi dolu geçecek bir evliliğe işarettir. Hayırlı kısmetlere sahip olacak kişinin sağlık problemlerinden kurtulacağını, eline geçen paradaki artışla yüzünün güleceğini, terfiyi, ilimle uğraşmayı, akademik anlamda önemli bir kariyere sahip olmayı ve güçsüz insanlara manevi destek verecek kadar yardımsever olduğunu tabir eder. Rüya sahibinin yeni başlayacağı işte kısa sürede kendisini sevdireceğini, başarı basamaklarını hızlıca tırmanacağını ve geleceğini daha rahat bir şekilde inşa edeceğini müjdeler.

Rüyada Yeşil Zeytin Çekirdeği Görmek

İslami şartlara uygun bir evlilik gerçekleştirileceğine, dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine alamettir. Bekar erkekler için örtülü, namazını, orucunu tutan, ailevi değerlere çok dikkat eden ve haramdan, günahtan sakınan bir eşle dünya evine gireceklerine tabir edilir. Dileklerin kabul olmasına, gebe kalamayan bayanların hamilelik haberiyle büyük mutluluk yaşayacağına alamettir.

Rüyada Zeytin Çekirdeği Görmenin Psikolojik Yorumu

Sürekli ikircik içinde kalan kişinin kararsızlık nedeniyle çok ciddi sorunlar yaşadığını ve bir türlü istediği seçimleri yapamayarak sinir bozukluğu yaşadığını işaret eder. Yakın geçmişte kişiyi rahatsız eden bir olayın yaşanmasından sonra kişide oluşan anksiyete belirtilerinin giderek arttığını, ölümden duyulan korku nedeniyle sık sık uykusuz kalındığını da ifade eder.

YORUMLAR

YORUM YAZ