Rüyada Hostes Görmek

Rüyada hostes görmek, rüyayı gören kişinin kariyerinde yükseleceğine ve istediği ünvanı elde edeceğine alamet eder. Rüya sahibinin iş dünyasında çok tanınan, saygın, makam ve yetki sahibi kimse olacağına bu sayede en büyük ideallerinden birini gerçekleştirmiş olacağına ve muradına ereceğine işaret eder ve hayırlara alamet eder. Başarı, hırs, çalışkanlık ve azim olarak kabul edilir.

Rüyada Hostes Olmak

Rüyayı gören kişinin üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, ticaret ehli olacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, bu sayede yetki ve söz sahibi olacağına rivayet edilir.

Rüyada Uçak Hostesi Olmak

Rüyada uçak hostesi olmakla, hostes olmak arasında bir fark yoktur aslında. Bu rüya da iyiye, güzele ve hayırlı olana ulaşmaya, itibar kazanmaya, şan ve şöhret sahibi olmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin maddi olarak çok güçlü olacağına, adını işiyle duyuracağına, zengin ve lüks bir hayat yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Hostes Kıyafeti Giymek

Rüyayı gören kişinin yüksek tahsil yapacağına, okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına bu sayede çok iyi yerlerden iş teklifi alacağına yorulur. Rüya sahibinin işinde yetkin olma özelliği sayesinde hiçbir zaman işsiz ve ekmeksiz kalmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Hosteslik Yapmak

Rüyayı gören kişinin eğitim hayatı da dahil olmak üzere iş, özel ve sosyal hayatının da çok iyi geçeceğine, insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına, çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine işaret eder ve rüya sahibinin geleceğinin, şansının ve bahtının açık olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Host Görmek

Rüyayı gören kişinin yüzünün gülmesine, elinin dönmesine, moralinin, sağlığının ve neşesinin de yerine gelmesine vesile olacak olumlu gelişmelere alamet eder.

YORUMLAR

YORUM YAZ