Rüyada Zina Yapmak

Rüyada zina yapmak rüyanın niteliğine ve görüldüğü objelere ya da görüldüğü yerlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Rüyada zina yapmak hayırlara yorulmaz bilakis, kötü huylara işaret eder. Rüyada zina yapmak, hileye, üç kağıda ve çalmaya işaret eder. Rüyada bilindik bir hayat kadını ile zina yapmak hak edilmeyen rızka, üç kağıda ve çalmaya işaret eder. Rüyada hoş, bakımlı ve çekici bir kadınla zina yapmak, mal kaybı yaşanmayacağına işaret eder. Rüyada bir hocanın ya da imamın zina yaptığını görmek ya da rüyasında işitmek, bilgi edinmek amacıyla ehli birinin kapısını çalıp ondan yardım istemeye işaret eder. Zina yapmak bazen de umre ziyareti yapmaya işaret eder. Rüyada karşı cinsten iki kişiyi birlikte görmek o kişinin, eşinin kendisinden yana bir ihtiyacı olduğuna işaret eder. Rüyada genç bir hanımla cilveleştiğini, eğlendiğini ve iyi vakit geçirdiğini görmek maddi zarara işaret eder. Rüyada umumhaneye gittiğini görmek, dışarıda bir yerde, halka açık bir tuvalette h

Rüyada bilmediği ve görmediği bir kadını zina ederken görmek hayırlara yorumlanır. Uyurken zina ettiğini görmek sağlık sorunlarına işaret eder. Bu rüya sahibi sağlık sorunlarıyla karşılaşır. Rüyada zina yapmak rüya tabirlerine göre iki şekilde tabir edilir. Birincisi, kişinin ömrünün sağlıkla uzun geçeceğine işaret ettiği yorumu, ikincisi ise yaşanacak kötü şeylere işaret ettiği yorumudur.

Rüyada Zina Yapıldığını Görmek

Rüyada zina yapıldığını görmek iyi şeylere işaret etmez. Hainliğe işaret eder. Rüyada zina yapması için bir erkeğin, bir kadın tarafından baştan çıkarılmaya çalışılması helal olmayan rızka işaret eder. Rüyasında hem genç hem de bakımlı bir kadınla zina yaptığını gören kişi servetini boşa harcamayacak ve çar çur etmeyecek birine miras bırakacağına işaret eder. Rüyada arkadaşının, dostunun, komşusunun ya da akrabasının hanımı ile zina yapan kişi rüyasında kimin hanımı ile zina yapıyorsa onun sahip olduğu şeylerden nasiplenecektir. Rüyada zina yapmak aynı zamanda haram mal yemeye ve mal çalmaya işaret eder.

Rüyada Karısını Aldatmak

Rüyada ihanete uğradığını gören kişi yaradanın yardımına nail olur. Aldatan ayıplanır, aldatılan muvaffak olur ve sevinir. Rüyasında ihanete uğradığını gören kişinin daima gözünün açık olması gerekir yoksa mal ya da para kaybederek zarara uğrayabilir.

Rüyada Sevgiliyi Aldatmak

Rüyada sevgilisini aldatmak, dinden çıkmaya işaret eder. Rüyada aldatmak hiç hayırlı ve iyi şeylere delalet etmediği gibi Allah-u Teâlâ’nın yolundan uzaklaşmaya ve yanlış yola sapmaya işaret eder. Rüyada aldatılmak ise kişinin başarısının Allah-u Teâlâ’dan gelecek güç ile gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada aldatan taraf bir ticaret ehli ise işleri ters gider ve para kaybına uğrar. Eğer aldatılan kişi orta halli bir vatandaş ise kazancı azalır. Eğer kişi hastalıktan muzdaripse, sağlık sorunları çoğalır.

Rüyada Zina Yapmanın Psikolojik Anlamı

Rüyada zina yapılması kişilerin saklı kalan duyguları olarak yorumlanabilir. Bastırılmış, gizlenmiş duygu ve düşünceler, söylenmemiş sözler, platonik aşklar rüyada bazen bu şekilde ortaya çıkabilir. Özellikle çekingen kişiler kolay kolay duygu ve düşüncelerini kimseye söyleyemezler. Rüyada zina yapmak kişinin gerçek dünyasında cinsellik anlamına gelmez. Kişinin sakladığı düşünceler ve duygular anlamına gelir.

Rüyada zina yaptığını görmek, kişilerin gerçek hayatta ketum olduklarının ve sırlarla dolu olduklarının ayrıca kolay kolay dertlerini kimselere açmadıklarının bir göstergesidir. Zina kişinin kalbi ve beynidir. Rüyada zina yapmak gerçek hayatla şu şekilde ilişkilendirilebilir, cesareti olmadığı halde bir kişinin tüm cesaretini toplayarak kendini açmaya karar vermesi ama yine de bunu başaramaması, dışa dönük olmayan kişiler gerçek hayatta söyleyemedikleri şeylerle rüyada bu şekilde yüzleşirler. Oysa insanın duygu ve düşüncelerini, haddini aşmadan ifade edilmesi gerekir.

YORUMLAR

YORUM YAZ