Rüyada Tavşan Yakalamak

Rüyada tavşan yakalamak, rüya sahibinin tüm hayatını değiştirecek, kısmeti ve rızkı bol, çok önemli bir fırsatla karşılaşacağını işaret eder. Şansın ve bahtın açık olduğunu, içinde bulunulan dönemde tüm dileklerin gerçek olacağını delalet eder. Hayırlı ve güzel bir rüyadır. Olumlu ve önemli değişikliklere işaret ettiği gibi, parasal konularda da kazancın çok olacağına ve gelirin de beklenmedik seviyelerde artacağına tabir olunur. İş yaşamı ve para konularındaki fırsatlar aynı zamanda bekar kimseler için duygusal anlamda da söz konusu olur. Hayırlı ve çok mutlu olunabilecek bir kişi ile karşılaşılacağına da anlamlandırılır. Kişinin her açıdan çok mutlu olacağı ve büyük şanslar elde edeceği bir dönemi simgeler.

Rüyada Tavşan Kovalamak

Kaçan bir fırsatın ardından pişmanlık duyulduğunu ve kişinin aynı şansı elde etmek için nafile bir uğraş içine girdiğini ifade eder. Bazı yorumlara göre ise, rüya sahibinin çok önemli sırlar sakladığının ve bu sırların açığa çıkmaması gerektiğinin de altını çizer. Tavşan kovalamak ayrıca kendisine yüz çeviren bir insanın arkasından koşulduğuna ve değmeyecek kişilere çok fazla değer verildiğine de yorumlanır.

Rüyada Tavşan Görmek

İslami yorumlara göre rüyasında tavşan gören kişinin eşi ahlaksız ve geçimsiz olur. Tavşan yavruları gören kişi ise aniden gelen bir haberle kedere boğulur ve uzun süre acı çeker. Farklı İslam alimlerine göre ise iyi yürekli ve olgun bir eş anlamına gelmektedir. Rüyasında tavşan tutan biri bekar ise evlenir, tavşanı kesip yediğini gören ise eşini kaybeder, dul kalır.

Rüyada Tavşan Yakalamak Psikolojik Yorumu

Tavşan yakalamak kişinin suçluluk duygusuyla açıklanabilir. Çok yakın bir kimseye yapılan bir kötülük veya sarf edilen kötü bir söz sonrası rüyada tavşan görülür. Tavşan yakalayan kişi, yaptığı hatanın farkına varıp o kimseden özür dilemek, hatasını telafi etmek ister ancak bu duyguyu gerçek yaşamında bastırır.

YORUMLAR

YORUM YAZ