Rüyada Ölen Anne Görmek

Rüyada ölen anne görmek, çekilen çok büyük bir özlemin işareti olduğu gibi, gerçek hayatta annesini kaybetmiş kişilerin elleri kolları bağlanmış gibi hissettiklerine, işlerine ve normal yaşamlarına olması gerektiği gibi konsantre olamadıklarına yorumlanır. Ölen anneyi iyi ve mutlu görmek, güzel bir ahiret hayatına, evladından memnun olmaya ve kişinin her daim annesinden aldığı hayır duaları sayesinde kötülüklerden, fesatlıktan ve belalardan korunacağına tabir edilir. Ölen anne kişiyi yanına çağırıyorsa, hane içinde sağlığa, afiyete ve huzura delalettir. Ölen anne sizinle konuşmak istiyorsa yapacağınız bir yanlıştan son anda döneceğinize ve bir sorunda aile fertlerinden gelecek yardımla çözüme kavuşacağınıza tabir edilir. Ölen anne size sarılıyorsa, kabir ziyareti beklediğine, size sırtını dönüyorsa günah içinde yaşadığınıza ve pek çok sıkıntıyla karşılaşacağınıza delalettir.

Rüyada Ölen Anneye Sarılmak

Kişinin ailesinin vasiyetini harfiyen yerine getirecek olduğuna, bir mal, miras veya parayı eşit şekilde hak sahiplerine dağıtacağına alamet eder. Ömrün uzayacağına, varsa sağlık sorunlarından kurtulacak olmaya da müjde verir. Kişi annesine sarılıyor fakat annesi kendisine sarılmıyorsa, dini ibadetlerini eksik yapıyor veya yerine getirmiyor demektir.

Rüyada Ölen Anneyi Dirilmiş Görmek

Büyük bir hayır yapmak, yüklü miktarda para bağışında bulunmak ve bir yoksulun karnını doyurmak demektir. Yapılan iyiliklerin karşılıksız kalmayacağını, kişinin dünyevi isteklerinin hepsinin gerçek olacağını işaret ettiği gibi, iş kurma hevesinde olanların büyük bir fırsat yakalayacaklarını da tabir eder. Muradına ererek sevdiği insanla hayatını birleştirecek olan bekar kimselerin bir müddet gurbet hayatı sürdüreceklerine, gelecekte iş değiştireceklerine de yorulur.

Rüyada Ölen Anne Görmenin Psikolojik Yorumu

Yalnızlık hissetmeye, ölmüş anneye duyulan özleme, sürekli geçmiş hatıraları düşünmeye yorumlanır. Ölen annesini gören kimseler iletişim kurmak, onlarla konuşmak, hasretlerini dindirmek isterler. Annelerini kaybetmiş olmayı kabullenemeyen veya annelerini yeni kaybeden insanların çok sık gördükleri rüyalardandır.

YORUMLAR

YORUM YAZ