Rüyada Öldürüldüğünü Görmek

Rüyada öldürüldüğünü görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin ağız tadı içinde, mutlu ve güzel bir hayatı olacağı şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin bolluk, bereket, ağız tadı, neşe ve huzur içinde bir hayatı olacağına, kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına, çocuklarının ve torunlarının hep etrafında olacağına ve kendisine mutluluk saçacağına yorulur.

Rüyada Birinin Öldürüldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin bir takım korkular ve kaygılar taşıdığına bunun da bilinçaltına ve iç dünyasına bu şekilde yansıdığına rivayet edilir. Rüya sahibinin özellikle geleceğe dair bir takım endişeleri olduğuna bunun da kendisini son derece huzursuz ve mutsuz ettiğine yorulur.

Rüyada Köpek Öldürüldüğünü Görmek

Bu rüya iki şekilde tabir edilir. Bazı rüya tabirlerine göre rüyayı gören kişinin sevdiği bir kişinin hasta ya da mutsuz olduğunu öğreneceğine yorulurken kimi rüya tabirlerine göre de rüya sahibinin rakibi ya da düşmanı olan bir kimseden başkaları aracılığıyla kurtulacağına ve bunun için artık uğraşmasına gerek kalmayacağına tabir edilir.

Rüyada Silahla Öldürüldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin ani bir haber alacağına delalet eder. Hiç beklenmedik bir anda rüya sahibini çok şaşırtacak ve şok edecek bir söz işiteceğine alamet eder. Rüyada görülen silah ses olarak kabul edilir.

Rüyada Çocuğunun Öldürüldüğünü Görmek

Rüya sahibinin çocuğunun çok başarılı ve mutlu olacağını göreceğine alamet eder. Rüyayı gören kişinin çocuğu için edeceği hayır dualarının kabul olacağına ve rüya sahibinin evladından yana hep hayırlı haberler alacağına ve güzel olaylar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Eşinin Öldürüldüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasının tam aksine eşi ile uzun ve sağlıklı bir hayat yaşayacağı ve birbirlerini hep çok sevecekleri anlamına gelir.

YORUMLAR

YORUM YAZ