Rüyada Okumak

Rüyada okumak, rüyayı gören kişinin durumuna göre hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin, yapacağı işlerle adını herkese duyuracağına delalet eder. Bir kurum tarafından verilecek hayati ve zorlu bir görev için seçildiğine ve işin zorluğuna rağmen destek verecek arkadaşlarla bu görevin üstesinden başarıyla gelineceğine işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin, büyük çapta bir paraya kavuşacağına ve birikim yapmaya çalışacağına yorulur.

Rüyada Kitap Okuduğunu Görmek

Rüyada kitap okuduğunu görmek, rüya sahibinin işlerine engel olacak kişileri alt ederek çalışmalarına devam edeceğine yorulur.

Rüyada Dergi Okumak

Rüyada dergi okuduğunu gören kişinin, kafasını sürekli meşgul eden bir sorunla ilgili olarak harekete geçmesine ve aynı sorundan muzdarip olan diğer insanları da sorun ve çözümü hakkında bilgilendirmesine delalet eder.

Rüyada Bir Sayfa Okumak

Rüyada bir sayfa okumak, çok uzak bir akrabadan gelecek yüklü miktarda paraya ya da mala işaret eder.

Rüyada Amel Defteri Okumak

Rüyada amel defteri okuyan kişinin yaptığı hatalardan döndüğüne ve içine düştüğü sorunları bertaraf ettiğine ve işlediği günahlardan ötürü bağışlanmak amacıyla tövbe edeceğine delalet eder.

Rüyada Sayfayı Tersinden Okumak

Rüyada sayfayı terinden okumak,  rüya sahibinin, yaptığı hatalardan dolayı yüklü miktarda bir borç batağına gireceğine ve bu durumdan kurtulmak için fazla şansı olmadığına işaret eder.

Rüyada Gazete Okumak

Rüyada gazete okuyan kişinin, ilgilendiği bir konuyla ilgili güzel ve sevinçli haberler alacağına ve bu haberlerden sonra iş yapmaya çalışacağına ve mal ve mülk biriktirmeye yorumlanır.

Rüyada Roman Okumak

Rüyada roman okumak, yaşanacak uzun süreli bir ilişkiye delalettir. İlişkinin sonunda evlilik görülürse hayırlı ve olumlu anlamlara gelir. Aynı zamanda, rüya sahibinin hafızayla ilgili sorunları olduğunu ve gereksiz şeylerle uğraştığına işaret eder.

YORUMLAR

YORUM YAZ