Rüyada Okulunu Görmek

Rüyada okulunu görmek, çok güzeldir. Rüyayı gören kişinin disiplinli bir çalışma hayatını benimseyeceğine, bu sayede mesleğinde çok başarılı olacağına, kısa sürede kurulu bir düzen sağlayacağına bu durumun da özel hayatına ve ev yaşantısına olumlu yönde yansıyacağına alamet eder. Rüya sahibinin plansız ve programsız bir tek adım atmayacağı ve her daim kendisine karşı özenli olacağı anlamına gelir.

Rüyada Okulunu ve Arkadaşlarını Görmek

Rüyayı gören kişiyi gerçekten seven, ona duyguları konusunda samimi olan sahici dostlarına yorulurken bir diğer yandan da rüya sahibinin doğru, dürüst ve işinde uzman olan kişilerle hayırlı iş ortaklıkları yapacağına ve böylece başarı, kazanç, makam ve ün elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Eski Okulunu ve Arkadaşlarını Görmek

Rüyayı gören kişinin geçmişteki anılarına olan bağlılığına, gerçekten de okul yıllarını ve o yıllardaki dostluklarını unutamadığına ve hala o günleri düşündüğünde mutlu olduğuna, heyecanlandığına ve buruk bir mutluluk yaşadığına rivayet edilir.

Rüyada Kendi Okulunu Görmek

Bu rüya iki şekilde tabir edilir. Eğer rüya sahibi gerçekte hala öğrenciyse okul hayatında çok hareketli ve stresli günler yaşayacak demektir. Eğer rüyayı gören kişi öğrencilik hayatını noktaladıysa da düşmanlarını yeneceğine ve rakiplerini mağlup edeceğine delalet eder.

Rüyada Polis Okulu Görmek

Rüyayı gören kişinin güvende olduğuna, tehlikelerden, kazalardan ve belalardan Allah’ın izni ve yardımı ile korunduğuna, canının ve malının da güvende olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin hayatının tekin olan yollar üzerinden devam edeceğine yorulur.

Rüyada Polis Okulunu Kazandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin gerçekten de böyle bir hayali olduğuna, polislik mesleğine heves ettiğine, eğitim hayatını bu yönde planladığına ve kariyerini de bu meslek üzerinde yapmak istediğine alamet eder.

YORUMLAR

YORUM YAZ