Rüyada Öğürmek

Rüyada öğürmek, rüyayı gören kişinin bazı sağlık sorunları ile karşılaşacağına bunun bedeninde ağırlara neden olacağına, kendisini bir süre iş, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına alamet eder. Rüya sahibinin evde bir süre yatarak dinlenmesi gerekebileceğine işaret eder. Olumlu bir rüya değildir, rüyayı gören kişi için talihsizlerle geçecek bir döneme işaret eder.

Rüyada Öğürdüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı aksilikler, şanssızlıklar ve melanetli olaylar nedeniyle kendisini hiç iyi hissetmeyeceğine, halsizleşeceğine, hayata karşı isteksizleşeceğine, bir süre meydanlarda olmadan geri planda durup, sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına rivayet edilir.

Rüyada Öğürerek Kusmak

Rüyayı gören kişinin çektiği zahmet, çile ve yokluk nedeniyle artık kendini tutamayacağına, patlama noktasına geleceğine ve tabiri caizse sinirlerinin yay gibi gerildiği bir anda da isyan ederek içindeki herşeyi söyleyerek rahat etmeye çalışacağına delalet eder.

Rüyada Kusmak

Rüyayı gören kişinin yaptığı bir hatadan döneceğine ve yanlışının farkına vardığı andan onu hemen telafi etme yoluna gideceğine tabir edilir. Rüya sahibinin zararın neresinden dönülürse kardır felsefesi ile hareket edeceği anlamına gelir.

Rüyada Tiksinmek

Rüyayı gören kişinin gereksiz külfetten, ona ağır gelen maddi yükümlülüklerinden, ayağına dolanan işlerden, karşısına çıkacak aksiliklerden, kötü kişilerden ve uğursuzluklardan kurtulacağına, bu sayede yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına, bundan sonra kendisi için çok daha iyi şeyler yapacağına alamet eder.

Rüyada Aksırmak

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse ince eleyip sık dokumadan atılacağı hiçbir işten yana hayır görmeyeceğine ve muvaffak olmayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin aceleci oluşu ne yazık ki kendisine her zaman zarar verecek demektir.

Rüyada Öksürmek

Rüyayı gören kişinin memnuniyetsizliğini dile getireceğine ve dert yanacağına delalet eder.

YORUMLAR

YORUM YAZ