Rüyada Öğretmenimi Görmek

Rüyada öğretmenimi görmek, rüyayı gören kişinin kendisini ilgi duyduğu bir alanda eğiteceğine, çok önemli noktalara geleceğine, ekmeğini de o işi yaparak kazanma fırsatını elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin hayalindeki mesleğe ve kariyere ulaşacağına, hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, okumaya, tahsile, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine delalet eder.

Rüyada Eski Öğretmenimi Görmek

Rüyayı gören kişinin içine düştüğü çaresiz bir durumdan kurtulmak için çabaladığına ve bunu fark edip, kendi rızası ile ona yardım edecek bir yakını sayesinde kurtulacağına, aksi takdirde daha çok zaman kaybetmek zorunda kalacak oluşuna işaret eder. Rüya sahibinin şansı sayesinde bir kişiden hayır göreceği anlamına gelir.

Rüyada Öğretmenini Ölmüş Görmek

Rüyayı gören kişinin her ne kadar eğitim hayatı bitmiş olsa bile, üzerinden yıllar geçmesine rağmen hep anacağı bir öğretmeni olacağı şeklinde yorumlanırken bir diğer yandan da rüya sahibinin artık hiç görmediği, izini kaybettiği, hayatta olup olmadığından bile emin olmadığı bir arkadaşını hep hatıralarında taze tutacağına işaret eder.

Rüyada Öğretmenini Hasta Görmek

Rüyayı gören kişinin güzel, önemli, temiz ve yüz güldürecek gelişmelerle karşılaşacağına, sıhhat ve moral bulacağına, sıkıntılarından ve stresinden uzaklaşacağına, ferahlayacağına, rahatlayacağına ve mutluluktan adeta yüzüne nur gelerek onu güzelleştireceğine alamet eder.

Rüyada Öğretmenini Öpmek

Rüyayı gören kişinin bir sekreter, danışman ya da avukat edineceği, bu durumun işlerini kolaylaştıracağı, kendisine iyi geleceği, güç vereceği ve önemli konularda tabiri caizse vereceği firenin de azalmasına vesile olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yanında hiç ayrılmayacak ve ona her konuda yardımcı olacak bir kişi ile çalışmaya başlayacağına ve bu durumun da kendisine çok iyi geleceğine rivayet edilir.

YORUMLAR

YORUM YAZ