Rüyada Öğle Namazı Kılmak

Rüyada öğle namazı kılmak, çok makbuldür. Hayırlara, iyiliğe ve güzelliğe delalet eder. Rüya sahibinin şansı olarak değerlendirilir. Kişinin hayatının güllük gülistanlık geçeceğine, yüzünün her daim güleceğine, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, sağlık problemleri yaşamayacağına, kazancının da, neşesinin de yerinde olacağına tabir edilir. Bu rüya kurtuluşa yorulur ve hayallerin gerçek olacağı anlamına gelir.

Rüyada Farz Namazı Kılmak

Rüyada farz namazı kılmak, rüya sahibinin çevresi tarafından dürüstlüğü ve güvenirliği ile bilindiğine, bu özellikleri sayesinde insanların gözünde büyük bir saygınlığı olduğuna, attığı her adımın insanlar tarafından desteklendiğine delalet eder.

Rüyada Açık Havada Namaz Kılmak

Rüyada açık havada namaz kılmak ya da öğle namazı kılmak, kişinin çevresinde hayırlı kimseler olduğuna ve bu kişilerden kendisine iyilik geleceğine, bu kimseler sayesinde kalkınacağına, rahata ve kolaylığa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Vitir Namazı Kılmak

Rüyada vitir namazı kılmak, rüya sahibinin kendisi ile ilgili olan konuları kimseyle paylaşmayı istemediğine, bir işinin kesinleşmeyene kadar kimseye ilan etmekten yana olmadığına yani ketum ve içine dönük kimse olduğuna alamet eder.

Rüyada Yatarak Namaz Kılmak

Rüyada yatarak namaz kıldığını gören kişinin, aciz ve çaresiz durumlara düşeceğine, üzüleceğine, dertleneceğine ve kederleneceğine delalet eder. Rüya sahibinin kötü geçecek günlerine yorulur. Meşakkat ve zorluk çekmeye tabir edilir.

Rüyada Ayakta Namaz Kılmak

Rüyada ayakta namaz kıldığını görmek ya da ayakta namaz kılan birilerini görmek, zafer elde etmeye, başarıya nail olmaya, işleri kolaylaştırmaya ve hayatı yoluna sokmaya yorulur.

Rüyada Yağmur Duası Yapmak

Rüyada yağmur için dua etmek ya da namaz kılmak, yolundan şaşmaya, işleri boşlamaya, tembelliğe ve miskinliğe tabir edilir. Kişinin iyi ve yolunda giden hayatının kendi hataları nedeni ile bozulacağına işaret eder.

YORUMLAR

YORUM YAZ