Rüyada Oğlan Çocuğu Görmek

Rüyada oğlan çocuğu görmek, kişinin güvenilir bir iş adamı olacağına, eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine, sözünün dinlenilmesi nedeni ile pek çok kişinin fikir danıştığı ileri görüşlü, iyi niyetli biri olarak anıldığına alamet eder. Oğlan çocuğu gören kişi anne ve babasına karşı her zaman merhametli davranır ve asla saygıda kusur etmez. İslami olarak oğlan çocuğu görenler sevapları ile Allah’ın en sevdiği kulları arasında yer alırlar. Her durumda iyi kalpli olduklarından dolayı düşkün kimselere, el açanlara yardım ettiklerinden pek çok hayır duası alırlar ve işleri her zaman rast gider, bereketleri asla azalmaz. Bu rüyayı görenlerin rızıkları her daim artar ve hiç eksilmez.

Rüyada Oğlan Çocuğu Sahibi Olmak

Hamile bir bayan oğlan çocuğu olduğunu görürse kızı olur. Bekar bir erkeğin bu rüyayı görmesi, çocuklu bir kadınla evlilik yapacağı anlamına gelir. Bekar bir bayanın oğlan çocuğu olduğunu görmesi, kendisine her zaman titiz davranacak ve üstüne titreyecek, ne yaparsa arkasında duracak iyi niyetli bir kimse ile evleneceği şeklinde tabir edilir. Oğlan çocuğu kişinin itibarının artması ve bulunduğu mevkiyi yardıma muhtaç kimseler için de kullanacağı, asla sahip olduklarıyla şımarmayıp, alçakgönüllü tavrından vazgeçmeyeceğini alamet eder.

Rüyada Oğlan Çocuğu Bulmak

Kimsesiz bir oğlan çocuğu bulmak kişinin karşısına hızır gibi bir kimsenin çıkacağını ve kendisini üzen bir derdi tamamen hayatından söküp atacağını bildirir. Müjdeli bir olay veya haberin işareti olan rüya, kişiye gelecek çok büyük bir yardımı ve sevinci tabir eder.

Rüyada Oğlan Çocuğu Görmenin Psikolojik Yorumu

Evlat sahibi olamamış veya olmak isteyen ve bu arzusu nedeni ile gün içinde sürekli olarak çocuk sahibi olma fikriyle haşır neşir olan kişilerin düşüncelerinin rüyalarda tezahür etmiş halidir. Oğlan çocuğu aynı zamanda kişinin sırtını yaslamak istediği bir ebeveyn sahibi olma isteğini ya da aile içinde çok sevdiği bir erkeği de simgeler.

YORUMLAR

YORUM YAZ