Rüyada Oğlak Görmek

Rüyada oğlak görmek, bu burcun ayında doğan kişiye tabir edilir. Aynı zamanda da rüya sahibine nasip olacak evlat sevgisi anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişilerin çocukları genelde erkek olur derler. Hayırlı rüyalar arasındadır, rüya sahibinin muradını almasına, dileklerinin ve isteklerinin gerçekleşmesine işaret eder. Rüya sahibi, her zaman gönlünde yatan aslan neyse ona kavuşacak ve hayatı çoğu defa kendi istediği şekilde ilerleyecektir.

Rüyada Oğlak Yemek

Rüyasında oğlak eti yediğini gören kişinin evladı sayesinde rızktan ve paradan yana nasipleneceği yorumu yapılır. Rüya sahibinin çocuğu aracılığıyla elde edeceği dünyalık şeklinde de değerlendirilir.

Rüyada Oğlak Kesmek

Rüyasında oğlak kestiğini ya da başkası tarafından kesildiğini gören kişinin başına bir musibet gelecektir. Bu öyle böyle bir durum değil, rüya sahibine büyük acılar yaşatacak ve yas tutmasına neden olacak kadar kötü bir durumdur.

Rüyada Oğlak Sürüsü Görmek

Rüyada oğlak sürüsü görmek de evlatlara tabir edilir. Rüya sahibinin kendisi için hayırlı evlatları olacağı ve onlar sayesinde hayattaki gücünün de sağlığının da yerinde olacağı anlamına gelir. Bu rüya sahibinin evlatlarının çoğu erkek olacak demektir.

Rüyada Oğlağa Binmek

Rüyasında oğlağın üzerine bindiğini gören kişi, evlatları ile gezmeye gitmek ya da başka türlü aktiviteler yapmak suretiyle çok keyifli saatler geçirecek ve onların yanında tüm derdini, kederini unutacaktır. Rüya sahibi, çocuklarının yanındayken hiçbir yerde bulamadığı huzuru buluyor, hiçbir şeyden almadığı keyfi alıyor demektir.

Rüyada Keçi Görmek

Evliliğin bir ömür sürmesine, kazancın sürekli ve mutluluğun daimi olmasına delalet eder. Rüya sahibi hem eşinden, hem çocuklarından hem de işinden hayır görecek, herkesin kendisine imrendiği bir hayat sürecektir. Aynı zamanda başarı ve mutluluk anlamına gelir.

YORUMLAR

YORUM YAZ