Rüyada Ödül Almak

Rüyada ödül almak, ortaya konan çalışmaların başarı sağladığına ve başarının beraberinde yüklü miktarda para ve mal getireceğine delalet eder. Sosyal hayatta ve iş hayatında her şeyin yolunda gittiğine, herhangi bir sorunla karşılaşılmadığına, rüya sahibinin tırnaklarıyla kazıya kazıya bir yerlere geldiğine ve başarı sağladığına yorulur.

Rüyada Para Ödülü Kazanmak

Rüyada para ödülü kazanmak, çalışılan işte ve yapılan çalışmalarda helal rızk kazanmaya ve hayırlı işler için kullanmaya yorumlanır.

Rüyada Armağan Görmek

Rüyada armağan görmek, sosyal hayatta meydana gelecek değişikliklere ve gönül işlerindeki gelişmelere delalet eder.

Rüyada Armağan Almak

Rüyada armağan almak, çocuk sahibi olmak için uğraşan insanların çocuk sahibin olacaklarına ve iş arayan insanların iş bulacaklarına işaret eder. Aynı zamanda, sevilen bir kişinin bir yerde başarı sağlaması ya da makam atlaması için destek ve yardımcı olmaya delalet eder.

Rüyada Armağan Vermek

Rüyada armağan vermek, rüya sahibinin hiç düşünmediği bir işten teklif almasına ve sevdiği bir kişiden bir sorunu için yardım almasına işaret eder. Ayrıca, uzun zamandır boş verdiği gönül işlerinde gelişme yaşandığına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp arkadaş olmaya ve birlikte vakit geçirmeye delalet edilir.

Rüyada Hediye Almak

Rüyada hediye almak, armağan almakla aynı anlama gelir.  Rüyayı gören kişinin, aşk ve iş hayatında güzel gelişmeler olacağına yorumlanır.  Ayrıca hayata geçirilen çalışmaların büyük başarılar kazanacağına ve rüya sahibine çok miktarda mal, mülk ve para getireceğine delalettir.

Rüyada Hediye Görmek

Rüyada hediye görmek, rüya sahibinin dargın olduğu kişiyle barışacağına, son zamanlarda işlerinde yaşanan sıkıntıdan kurtularak ferahlığa çıkacağına ve bir gönül ilişkisi yaşadığına işaret eder. Aynı zamanda, mutlu bir yuva kurmak için kız istemeye tabir edilir.

YORUMLAR

YORUM YAZ