Rüyada Ödev Görmek

Rüyada ödev görmek, rüyayı gören kişinin tahsilli, bilgili, meslek ve kariyer sahibi kişi olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının başarılı, kazançlı geçeceğine, makamının sürekli yükseleceğine, ün sahibi olacağına, ticarette öne geçeceğine, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin servetinin bitmeyeceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Ödev Yapmak

Rüyayı gören kişinin meslekte tabiri caizse altın çağını yaşayacağına, unvan sahibi olacağına, daha yüksek bir koltukta oturacağına ve geldiği yerden çok memnun olacağına alamet eder. Rüya sahibini hayırlı, bereketli ve iyi günler bekliyor demektir.

Rüyada Ödev Yapmamak

Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, malından ve parasından olacağına, sermaye kaybı yaşayacağına bu nedenle ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Öğretmenin Ödev Verdiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin sorumluluk sahibi kimse olacağına, ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına, en büyük hedefinin onların geçimini daha kolay şekilde sağlamak olacağına ve öncelikleri arasında çok çalışarak iyi yerlere gelmek bulunacağına işaret eder.

Rüyada Ders Görmek

Rüyayı gören kişinin emek vermeden, alın teri dökmeden ve dirsek çürütmeden hiç bir şey sahibi olamayacağına, her şeyin bir bedeli olduğuna, zenginliğin de, başarının da çok çalışmaktan, inanmaktan ve mücadele etmekten geçtiğine delalet eder.

Rüyada Ders Çalışmak

Rüyayı gören kişinin rakiplerine karşı büyük bir galibiyet alacağına, öne geçeceğine, ilerleyeceğine, yükseleceğine, onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin akıllı adımlar atması sayesinde amaçlarını yerine getireceği anlamına gelir.

Rüyada Ders Anlatmak

Rüyayı gören kişinin ilim irfan, hikmet, makam sahibi olacağına ve bilgin kimse haline geleceğine yorulur.

YORUMLAR

YORUM YAZ