Rüyada Odalar Görmek

Rüyada odalar görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin kötü ruh halinden ve çökmüş maneviyatından kurtulacağına, şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına, böylece kendini rahatlamış, hafiflemiş, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine alamet eder. Rüya sahibinin kafasını ve içini kemirip duran duygularından, düşüncelerinden ve korkularından arınacağı anlamına gelir.

Rüyada Boş Odalar Görmek

Rüyayı gören kişinin kısmetinin ve şansının kapanacağına, işlerinin azalacağına, düzeninin bozulacağına, borçlarının artacağına ve bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine delalet eder. Rüya sahibini yoklukla, çaresizlikle ve mutsuzlukla geçecek günler bekliyor demektir.

Rüyada Beyaz Odalar Görmek

Rüyayı gören kişinin iyi ve güzel düşünceleri olduğuna yorulurken aynı zamanda müjdeli ve sevindirici haberler alacağına, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, bu sayede yüzünün güleceğine, içinin ve kafasının da rahat edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Geniş Odalar Görmek

Rüyayı gören kişinin bolluğa, berekete, zenginliğe kavuşacağına, yaşam kalitesinin ve sahip olduğu imkânların artacağına, kişinin çok daha kolay ve rahat bir hayatı olacağına, dilediği gibi harcama ve alım yapacağına işaret eder.

Rüyada Karanlık Odalar Görmek

Rüyayı gören kişinin canın sıkılmasına, moralinin bozulmasına, ağız tadının ve neşesinin kaçmasına neden olacak bazı musibetlerle karşılaşacağına tabir edilir. Rüya sahibinin emeklerinin boşa gitmesi nedeniyle karamsar olacağına, kendini çıkmaza düşmüş gibi hissedeceğine, üzüleceğine ve yarınlardan ümidini keseceğine rivayet edilir.

Rüyada Renkli Odalar Görmek

Çok güzel bir rüyadır ve kişinin heyecanlanmasına, sabırsızlanmasına ve tabiri caizse hop oturup hop kalkmasına vesile olacak hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına alamet eder. Rüya sahibi mutluluktan adeta ağzının kulaklarına varacağı güzel günler geçirecek demektir.

Rüyada Güzel Odalar Görmek

Rüyayı gören kişinin geleceğinin ve bahtının açık olduğu şeklinde yorumlanır.

YORUMLAR

YORUM YAZ