Rüyada Jilet Görmek

Rüyada jilet görmek, bir türlü sonlandıramadığınız işinizin kısa süre içerisinde çözüleceğinin işaretidir. Eğer belli belirsiz bir durumdaysanız, bu durum yakın zamanda netlik kazanacaktır. Örneğin herhangi bir terfi bekliyor fakat bir türlü haber alamıyorsanız bu terfi gerçekleşebilir. Rüyada jilet görmeniz yarım kalan işlerinizin kısa zamanda tamamlanacağı anlamına gelir.

Temiz jilet

Rüyanızda temiz bir jilet görmüşseniz iş yaşamınızda ve özel yaşamınızda olumlu yönde gelişmeler yaşanacak demektir. İş arkadaşlarınız ve yakın arkadaşlarınız başarılarınızdan hoşnut olmayabilir ve sizi kıskanabilirler.

Paslı jilet

Çok rahat gerçekleştirebileceğinizi düşündüğünüz işleriniz aslında sandığınız kadar kolay olmayabilir. Bazı zorluklarla ve beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Bir başka yoruma göre de jilet görmek pek de iyiye yorulmaz. Kaygılarınız sizi zor duruma sokabilir. Kolayca aşabileceğiniz sorunlar bile karamsarlığınız yüzünden çıkmaza girebilir. Umutsuzluğa düşebilirsiniz. Bu uyarı niteliğindeki rüyayı dikkate alın ve zorluklar karşısında pes etmeyin.

Rüyanızda jilet görmek bazı zor ve önemli kararlar almanız gerektiğini göstermektedir. Seçenekleri iyi değerlendirmeli ve ince eleyip sık dokumalısınız. Vereceğiniz bu karar konusunda çok zorlanıyorsunuz. Yaşamınızı dengede tutabilmek için seçenekleri iyi değerlendirin.

Kırık jilet

Eğer kırık bir jilet görmüşseniz kafanız çok karışmış ve belirsizlik duyguları sizi ele geçirmiş demektir. İçinde bulunduğunuz durumu ve seçeneklerinizi bir kağıda yazmanız, değerlendirme yapmanıza yardımcı olabilir. Öncelikle kafanızı boşaltmalı ve sorunlara daha gerçekçi bir şekilde bakmalısınız.

YORUMLAR

YORUM YAZ