Rüyada Jandarma Görmek

Rüyada jandarma görmek, öncelikli olarak güvende olmaya ve rüya sahibine edilen hayır duaları sayesinde korunmaya delalet eder. Rüyada jandarma gören kişi için dualarını esirgemeyen kişiler olduğu ve bu duaların Allah katında kabul olması sayesinde belalardan, kazalardan, musibetten, dedikodudan ve kem gözden uzak olacağı yorumu yapılır. Bu rüya, kişinin toplumda sözü geçen, itibar sahibi ve önemli bir kariyeri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi, sahip olduğu makam sayesinde, herkesin karşısına geçip de laf söylemeye cesaret edeceği biri değildir ve toplumda büyük bir ağırlığı vardır. Rüyada jandarma gören kişinin zahmetli ve kendisine sürekli zorluk çıkaracak bir işi olacaktır. Bu iş, rüya sahibinin uzunca bir süre başını ağartacak demektir.

Rüyada Jandarma Tarafından Tutuklanmak

Rüya sahibinin başının dertte olduğu anlamına gelir. Rüyasında jandarma tarafından tutuklandığını gören kişi, belalı kişilerle birlikte bir takım gayri meşru işlere bulaşacak sonrada bunun ceremesini çekecek demektir.

Rüyada Jandarma Arabası Görmek

Rüya sahibinin istediği işi yapabilmesi için resmi kurumlardan izin alması gerekeceğine delalet eder. Rüyasında jandarma arabası gören kişi, işini halledebilmek için bir süre devlet dairelerinin kapısını aşındırmak zorunda kalabilir.

Rüyada Jandarma Olduğunu Görmek

Rüyasında jandarma olduğunu gören kişinin hayatta her işi gücü rast gider, istediği her işi başarmaya gücü ve kudreti olur diye tabir edilir. Rüya sahibi tanıdık kişileri araya sokmak zorunda kalmadan, ondan bundan yardım dilenmek zorunda olmadan elini attığı her işte muvaffak olur ve karlı çıkar.

Rüyada Karakol Görmek

Rüya sahibinin yapmadığı bir iş nedeni ile suçlanmasına ve günah keçisi sayılmasına işaret eder. Kişinin günahsızlığını ispat etmesi için büyük bir mücadele vereceğine ve ecel terleri akıtacağına tabir edilir.

YORUMLAR

YORUM YAZ