Rüyada Çilek Yemek

Rüyada çilek yemek en çok da rüyayı gören kişinin özel hayatında yaşanacak hayırlı gelişmelere alamet eder. Rüyayı gören kişinin sevdiğine karşılık alması ya da karşısına âşık olacağı kimsenin çıkması suretiyle mutluluğu yakalayacağına, güzel günler yaşayacağına ve onunla bir ömür yanak yanağa, dudak dudağa olup, bir yastıkta kocayacağına işaret eder. Şansın ve kısmetin açılacağı anlamına gelir.

Rüyada Çilek Yediğini Görmek

Rüyasında çilek yediğini gören kişinin ağız tadı yerine gelecek demektir. Rüya sahibinin muradına ereceğine, hayallerindeki insanla karşılaşacağına ve ona kavuşarak istediği aile hayatını kuracağına rivayet edilir. Bu rüya ömür boyu sürecek saadete ve huzura delalet eder.

Rüyada Çilek Toplamak ve Yemek

Bir kişi rüyasında hem çilekleri topladığını hem de yediğini görürse o kişi sonsuz dünya nimetlerine kavuşacaktır diye tabir edilir. Rüya sahibinin karlı işlere gireceğine bu işlerin kendisi için çok verimli olacağına aynı zamanda ilerlemesini ve kalkınmasını sağlayacağına alamet eder.

Rüyada Çilek Görmek ve Yemek

Büyük şanstır ve kısmet almaya işaret eder. Rüya sahibinin maddi ve manevi olarak zenginliğinin artacağı, çalışmasının ve inancının sayesinde istediği ve hayalini kurduğu hayatın da cenabı Allah tarafından kendisine nasip edileceği anlamına gelir.

Rüyada Çilek Yedirmek

Rüyasında başka birisine çilek yedirdiğini gören kişi kendisi için özel duygular besleyen bir kimsenin varlığının farkına varacak ve ona karşılık verecek demektir. Muradına ermeye ve mutlu olmaya yorulur.

Rüyada Çilek Reçeli Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin aile içinde hoş muhabbete olacağına, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işinin gücünün rast gideceğine bu sayede de hiçbir zaman rızıktan ve kazançtan yana yokluğa düşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Çilekli Pasta Yemek

Aşk hayatında da, iş hayatında da işlerin yolunda gideceğini müjdeler ve kişiye hayır dolu kapıların açılacağını, kısmet bolluğu yaşayacağını işaret eder. Çilekli pasta yiyen kişi bekarsa nişanlanır, evliyse eşiyle ikinci balayı yapar. Aşkta aradığını bulacak olan kişinin tüm duygularını karşılıklı şekilde tatmin etmesinden ötürü büyük bir memnuniyet duyacağını, yaşadığı coşkuyu ve huzuru yakın çevresiyle de paylaşacağını ifade eder. Keyif alınan işlerle uğraşmak, hobiler edinmek, sportif faaliyetlerde bulunmak ve daha sosyal bir hayatın içine girmek demek olduğu gibi, sınıf atlamanın, konforlu bir hayata geçiş yapmanın ve alım gücündeki artış sayesinde zenginleşmenin de alametidir.

Rüyada Çürümüş Çilek Yemek

Aşkta beklentilerin fazla olması ve büyük hayaller kurulması sonucu yaşanacak hayal kırıklığının kişiyi uzun bir süre olumsuz şekilde etkileyeceğini ve kendisine güvende yaşayacağı azalma sonucunda karşısına çıkacak kısmetlerini de görmezden geleceğine yorumlanır.

Rüyada Tatsız Çilek Yemek

Aşk hayatında isteklerin yerine gelmeyeceğini ve bu yakın dönemde kişinin beraber olduğu insanla arasında kişilik çatışmalarının, gereksiz inatlaşmaların gündeme gelmesinden dolayı araya soğukluk gireceğine yorumlanır. Duygusal zayıflığın veya zaafların kişiyi yönlendireceğini, özel hayatında kendisini mutsuz hisseden rüya sahibinin iş yaşamına da gereken ilgiyi ve alakayı gösteremediği için amirlerinden olumsuz sözler duyacağını bildirir.

Rüyada Çilek Yiyip Alerji Olmak

Abartılı davranışlar gösteren biriyle tanışmak, sevilen kimsenin kırıcı sözlerini içine atmak ve dertlenmek demektir. Rüya sahibinin son zamanlarda zor günler geçirdiğini ve aşırı alıngan olduğu gibi, hassasiyetinin de yükseleceğini, karşısındaki kişilerle fikir çatışmaları yaşayacağını ifade eder. Evli kişilerin eşleriyle alınacak bir eşya nedeniyle tartışma yaşayacaklarını ve geçici bir küslüğün meydana gelmesiyle ikili arasında soğuk zamanlar geçirileceğini delalet eder.

Rüyada Çilek Satmak

Herkese iyi niyetli yaklaşıyor olmanın karşılığını gören rüya sahibinin manevi duygularının giderek daha da kabaracağını, elinden gelenin fazlasını yaparak, çaresiz, mutsuz veya yardıma ihtiyaç duyan kimselere de el uzatacağını ifade eder. Çilek satmak iş hayatının da kişinin istediği gibi, pürüzsüz şekilde ilerleyeceğini, özel hayatında da aynı mutluluğu yakalayacağını bildirir. Aile içindeki tatsızlıkların tatlı dil ve güler yüzle yapılacak konuşmalar neticesinde tatlıya bağlanacağını, eşler arasında yeniden aşk filizleneceğini de tabir eder.

Rüyada Çilek Reçeli Yapmak

Esenlikli günler geçirmek demektir ve özel yaşamda mutluluğu bulmak anlamına gelir. Bekar kişiler için dış görünüşleriyle herkesi kendisine hayran bırakan, zarif, şık giyinen ve asaletli davranışları olan biriyle tanışmak, bu kimseyle güzel bir yuva kurmak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin eşine aşırı ihtimam göstereceğine, onu her zaman el üstünde tutacağı gibi, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, gerginliklerden, stresten uzak yaşayarak, özel hayatta huzuru bulacağına delalettir.

Rüyada Çilek Almak

Kurulan her türlü hayalin gerçek olacağın ve özellikle aşk ilişkilerinde gözyaşı dökenlerin sevinçle karşılayacakları, yüzlerini güldürecek haberler alacaklarını ifade eder. Çilek alan kişinin kız evladı olur ve hanenin bereketi çoğalır. Çocuklarının hayırlı çıkmasıyla rahat bir yaşlılık geçirecek olmaya, rahata ermeye, borçlarını kapatarak maddi anlamda nefes almaya da yorumlanır. Geçmişteki kötü anıların ve kişiyi üzen olayların tamamen unutulacağı, gelen müjdeli haberlerle tüm sıkıntıların dağılacağı neşeli günlerin ifadesidir.

Rüyada Çilekli Tatlı Yemek

İçinde çilek olan tatlıları yemek genellikle özel yaşamda mutluluğun zirve yapacağı ve kişinin ayaklarının yerden kesileceği güzel gelişmeler yaşayacağını bildirir. Her türlü zevkin tadına varmanın, sıkıntısız günler geçirmenin tabiri olan rüya, karşılık bulan aşkların, evlilikte saadet dolu anlar geçirmenin ve ayrı kalan kimselerin pek yakında kavuşacaklarının tabiridir. Her türlü işin hayırla sonuçlanacağı ve evliliklerde hayal edilenden daha da uyumlu bir beraberlik geçirileceğini müjdeler.

Rüyada Çilek Resmi Yapmak

Kişinin yeni yeni olgunlaşmaya başladığını fakat henüz bazı tecrübeleri edinmediği için ayaklarının tam olarak yere basmadığını, bir müddet daha hayal dünyasında yaşayacağını bildirir. Karşı cinsle olan münasebetlerde çekingen kalmak yüzünden kısmetlerini kaçıran kişilerin duygusal açıdan kendilerini eksik hissedeceklerini ve bir dönem içlerine kapanacaklarını, melankolik bir ruh haline gireceklerini de ifade eder.

Rüyada Çileği Şekere Batırıp Yemek

Coşkun duyguların, işlere ve hayata hevesle sarılmanın ifadesi olan rüya, her türlü mutluluğun katmerleneceği, kişinin duygusal açıdan zirveye ulaşacağını bildirir. İçinde bulunduğu şartları minnet ve şükranla kabul eden rüya sahibinin çevresinde de pek çok iyi insan olacağını, her girişiminde hayırlarla karşılaşacağını, mutsuzluğu geride bırakıp geleceğe daha da umutlanarak bakacağını tabir eder.

Rüyada Çilek Desenli Elbise Görmek

Çilek desenli elbise veya giysi görmek fazla hayalperest yaşandığını ve olayları gereken şekilde değerlendiremeyen rüya sahibinin çıkan kısmetlerinin daha iyisini beklediği için istediği zamanda evlilik gerçekleştiremeyeceğini ancak ilerleyen yaşlarda aradığı aşkı bulacağını ve mutluluğu kendisinden yaşça küçük biriyle yakalayacağını bildirir. Geç yaşta çocuk sahibi olmak anlamına da gelir. Bekar bir erkek çilek desenli kıyafet görür veya giyerse, havai kişilikli, çocuk ruhlu bir bayanla flört etmeye başlar.

Rüyada Çilek Ağacı Görmek

Çilek ağacı ya da fidesi görmek, aşk hayatının filizleneceği günlere girildiğine işarettir ve özellikle kalbi boş kişiler için ansızın gelişen bir aşkın tüm hayatlarını baştan sona değiştireceğini, mutlu bir ilişkiye adım atılacağını gösterir. Kişi evinin bahçesinde çilek ağacı görürse eşiyle bir ömür aynı yastıkta mutlu şekilde yaşar ve evlerinde huzursuz günleri olmaz. Başka bahçede çilek ağacı görmek yabancı uyruklu biriyle evlenmek ve gurbete gitmek demektir.

Rüyada Çilek Tarlası Görmek

Ömür boyu şansın, kısmetin bol olacağını ve rüya sahibi neye elini atarsa atsın herhangi bir güçlükle karşılaşmadan mutlu olacağını, gelirinin iyi olduğu bir işte çalışacağı gibi, hayat koşullarının da iyi olacağını, eşinin ve çocuklarının bir dediğini iki etmeyeceğini ifade eder. Bol nimete ve rızkın artmasına yorumlanan rüya, yeni tanışılacak kişilerle güzel dostlukların kurulacağını, eğlenceli sosyal ortamlara girileceğini ve yapılan işte muvaffak olup, pek çok başarıya sahip olunacağını ifade eder.  Maddi isteklerin, hayallerin, arzu edilen her türlü paranın sahibi olunacağı gibi, giderek zenginleşen bir hayat sürdürüleceğini bildirir ve aile hayatının da aşkla dolu, güzel ilişkiler içinde olacağına delalettir. Kalbi temiz insanlarla iş yapmak, düşmansız yaşamak ve hatalarını kapatan dostlar edinmek demek olan rüya her açıdan şanslı olunduğunu, sağlığın da yerinde olmasıyla kişinin dertsiz, kıskanılacak bir yaşam süreceğini gösterir.

Rüyada Ham Çilek Görmek

Karşılık alınması imkansız bir aşkın peşine düşüldüğünü ve bu uğurda pek çok insanla çatışma yaşandığını bildirir. Rüya sahibinin bir türlü kalbine söz geçiremediğini, içinde bulunduğu bu umutsuzluğun ailesini perişan ettiğini ve yakın çevresinin kendisine verdiği her türlü nasihate de sırt çevirdiğine alamettir. Duygusal açıdan mutsuzluğun, içine kapanık günler geçirileceğinin ifadesi olduğu gibi, genç kişilerin erken yaşta evlenme arzusu içine gireceklerini ve aile engeliyle karşılaşacaklarını da tabir eder. Boş muhabbetlere, her güzele gönül kaptırmaya ve gerçek aşkı bulamayan rüya sahibinin yanlış yollara sapacağına, yalnızlığını gidermek için uygunsuz ilişkiler içine gireceğine de yorumlanır.

Rüyada Çilek Yemenin Psikolojik Yorumu

Cinselliğin ifadelerinden biridir ve kişinin kendisini keşfetme aşamasında olduğunu, bedenini tanımaya başladığını, özellikle genç kişilerin cinselliği keşfetme süreci içinde olduklarını işaret eder. Çilek yemek karşı cinsle yakınlaşma arzusunu, kendini beğendirme isteğini de tabir eder.

YORUMLAR

YORUM YAZ