Rüyada Güneş Tutulması Görmek

Rüyada Güneş tutulması görmek, genellikle devlet büyükleri ile ilgili yorumlanır. Bu rüya ülkede karışıklığın çıkmasına, devlet yönetiminde problemlerin baş göstermesine, devlet büyüklerinin birinin ölümüne veya azledilmesine işarettir. Yine bu rüyayı gören kişi dikkatli olmazsa bazı tehlikeli durumlar içerisine girip, sıkıntı yaşayabilir.

Rüyada Güneş Görmek

Rüyada güneş devler erkânıdır. Halife, devlet başkanı veya kadına işarettir. Rüyasında güneşi elde ettiğini gören kimse devlet kapısında büyük bir iş bulur. Yakan güneş devlet eliyle gerçekleşen zarardır. Evde doğan güneş akraba evliliği anlamına gelir. Güneşin bütün ışıkları ile yeryüzünü kapladığını görmeniz tüm insanlara isabet edecek mutluluk, ferahlık ve berekettir. Güneş genellikle güçtür.

Rüyada Güneşin Battığını Görmek

Bu tarz rüyalar genellikle hayır yoktur. Güneşin battığını gören kimseye çeşitli sıkıntılar erişebilir.

Rüyada Güneşin Doğması

Evine Güneş doğduğunu gören kimsenin bir oğlu olur. Bekar bir kadın güneşin doğduğunu görse hayırlı bir evlilik yapar. Güneşin doğuşu ve ışıkları hep hayırdır.

Rüyada Güneşi Sırtladığını Görmek

Güneşi sırtlayan kadın evlenir, bir evde güneş doğarsa o ev halkından tüm sıkıntılarından kurtularak rahatlar.

Rüyada Güneş Gözlüğü Görmek

Bu rüyayı gören kimse gerçekleri olduğu gibi görüp kabul edemez. Güneş gözlüğü takan kişi hayata karamsar bakmaktadır. Bu insanlar olumlu tarafları hiç görmediklerinden daima sıkıntı içerisindedirler.

Rüyada Güneşi Kucakladığını Görmek

Bu rüyayı gören kimse eğer devlet işine girmek istiyorsa bu isteği gerçekleşir. Rüyasında güneşi kucaklayan kişiye devlet eliyle büyük bir menfaat sağlanır ve o kimse devlet işinde ilerleyerek başarılı olur.

Rüyada Güneşle Konuşmak

Rüyada güneşle konuşan kimseye önemli bir kişi tarafından büyük bir kazanç sağlanır. Bu rüya gören için makam ve şöhret demektir.

Güneşin Tekrar Doğduğunu Görmek

Bu rüya ileride önemli bir zât olacak bir kişinin doğumuna delalettir.

YORUMLAR

YORUM YAZ