Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 26 Kategoride 95 İçerik Bulunuyor.

ABDESTHANE

Ana Sayfa » Harfler » A » ABDESTHANE


Rüyada Abdesthane görmek, önemli bir işin veya sorunun yakında çözüleceğini belirtir.

Rüyada Abdesthane görmek, define, mal, mülk ve varliga delalet eder.

Rüyasinda abdesthane temizledigini gören kimse fakirleşir. Abdesthanede pislikle kirlendigini gören sıkıntıya düser.

Abdesthaneye Su dökmek, taslarini yikamak, hasta ise sifa bulacagina;

Abdest hanenin kapisini kitledigini görmek, evinden bir kimsenin ayrilacagina isarettir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen abdesthane, eve işaret ettigi gibi hazineye de işaret eder. Bundan dolayi rüyada abdesthaneyi süpürdügünü gören kimse, fakir olur.

Eger abdesthanenin tasip aktigini ve onun bazi esya ve kumaslarini zayi ettigini görse, üzüntü, keder ve sikintiya düser.

Abdesthane zevceye de delalet eder. Çünkü koca abdesthanede yalniz kaldigi gibi hanimiyla da yalniz kalir. Abdesthane evi süpüren hizmetçiye da delalet eder.

Rüyada abdesthane ehemmiyeti yüksek bir işe girişeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Aptestini yapmak: Sıkıntı ve dertlerinizden kurtulacağınız anlamına gelir.

Rüyada abdestini Yapamamak: Giriştiğiniz işte muvaffak olamayacağınıza ve sıkıntıya düşeceğinize işarettir.

Rüyada Aptesthaneden çıkmak: Ehemmiyeti yüksek bir işi terkedeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Abdesthanenin görülmesi, hazineye ve içerisine mal konulan eve ve zenginliğe de işaret eder.
Rüyada küçük abdest yaptığını görmek, keder ve üzüntülerin gideceğine alâmettir ve bu kimse nisaba mâlik ise malının zekâtını vermek kendisine nasip olur.

Rüyada abdesthane görmek, rüyayı gören kişinin, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde daha önce kazanmadığı kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede kendisine ev ve araba gibi şeyler alarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına, girdiği her işte çok başarılı olacağına, her işinde yüklü miktarda para kazanacağına ve zenginliğine zenginlik katacağına işaret eder. Aynı zamanda, epey bir zamandır herhangi bir şekilde çözüme kavuşturulamamış bir sorunun yakında kolayca çözüleceğine rivayet eder.

Rüyada Abdesthane Temizlemek, Uzun bir zamandan beri bekleyen bir işin uzman bir kişiye yaptırılacağına, bu iş sayesinde çok değerli bazı çalışmalara destek sağlanacağına, hayırlı bir şekilde sonuca vardırılması için bu işin sürekli tekrarlanacağına ve bu sebeple rüya sahibinin yüklüce bir ödeme yapmak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Abdesthane Aramak, Rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve iş hayatında uzun zaman önce yaşadığı bir sorun yüzünden çok zor günler geçirdiğine, bu sorunun düzeltilmesi ile rahat bir nefes aldığına, yakında çeşitli çalışmalara gireceğine, bu çalışmalar ile başarılı olacağına ve eskiden beri hayalini kurduğu ve daha önce gerçekleştirmeye fırsat bulamadığı şeyleri kısa zaman içinde gerçekleştireceğine tabir edilir.

Rüyada Abdesthanede Girmek, Rüya sahibinin, yapacağı çalışmaların çok kişi tarafından sevilmesi, birçok kişinin destek vermesi ve para yatırması sayesinde çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir zenginliğe sahip olacağına yorulur.

Rüyada Abdesthanede Abdest Almak, Rüyayı gören kişinin, neredeyse hergün yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zaman içinde kurtularak çok iyi bir konuma geleceğine ve zengin olacağına delalettir.

İlgili Terimler : , ,
25 Ocak 2017 tarihinde eklenmiş ve 885 views kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika